نرم افزار دانلود از یوتوپ

ساخت وبلاگ
چکیده : در اين پست سی ام دی؛ نرم افزاري را با عنوان save 2 pc برايتان آماده کرده ام. اين نرم افزار داراي ق... با عنوان : نرم افزار دانلود از یوتوپ بخوانید :


در اين پست سی ام دی؛ نرم افزاري را با عنوان save 2 pc برايتان آماده کرده ام. اين نرم افزار داراي قابليتي است که با استفاده از آن ميتوانيد کليپ و به صورت کلي فايل هاي ويديويي را که در سايت هاي اشتراک ويديو قرار دارند دانلود کنيد. همانطور که مي دانيد ويديوهايي را که در سايت هاي اشتراک فيلم و کليپ مانند يوتوب قرار دارند را نميتوان دانلود کرد و فقط امکان مشاهده آنلاين آنها وجود دارد که اين برنامه به شما اين امکان را مي دهد با دانلود ويديو مورد نظرتان به صورت آفلاين آنرا در کامپيوتر خود تماشا کنيد. همچنين اين نرم افزار قادر است از سايت هاي مختلف اشتراک ويديو مانند يوتوب، گوگل، ياهو و ساير سايت هاي اين چنيني ويديو دانلود کند. قابليت ذخيره سازي ويديو مورد نظرتان در فرمت هاي AVI,MPGE FLV به شما اين امکان را مي دهد تا کيفيت فايل هاي تصويري را قبل از دانلود افزايش و يا کاهش دهيد.
جهت دانلود و توضيحات تکميلي به ادامه مطلب مراجعه فرماييد ...

EXlimooblog.comEX

در اين پست سی ام دی؛ دانلود نرم افزاري را با عنوان save2pc برايتان آماده کرده ام. اين نرم افزار داراي قابليتي است که با استفاده از آن ميتوانيد کليپ و به صورت کلي فايل هاي ويديويي را که در سايت هاي اشتراک ويديو قرار دارند دانلود کنيد. همانطور که مي دانيد ويديوهايي را که در سايت هاي اشتراک فيلم و کليپ مانند يوتوب قرار دارند را نميتوان دانلود کرد و فقط امکان مشاهده آنلاين آنها وجود دارد که اين برنامه به شما اين امکان را مي دهد با دانلود ويديو مورد نظرتان به صورت آفلاين آنرا در کامپيوتر خود تماشا کنيد. همچنين اين نرم افزار قادر است از سايت هاي مختلف اشتراک ويديو مانند يوتوب، گوگل، ياهو و ساير سايت هاي اين چنيني ويديو دانلود کند. قابليت ذخيره سازي ويديو مورد نظرتان در فرمت هاي AVI, MPEG, FLV به شما اين امکان را مي دهد تا کيفيت فايل هاي تصويري را قبل از دانلود افزايش و يا کاهش دهيد.
جهت دانلود و توضيحات تکميلي به ادامه مطلب مراجعه فرماييد ...

نرم افزار دانلود کليپ از سايت هاي اشتراک ويديو save2pc Ultimate v4.22.1345

برخي از ويژگي هاي اين نرم افزار:
- دانلود کليپ و فيلم از سايت هاي اشتراک ويديو.
- امکان ذخيره سازي ويديو در فرمت هاي مختلف.
- امکان دانلود از سايت هاي مختلف اشتراک ويديو.
- داشتن سرعت مناسب در هنگام دريافت فايل.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- و ...

طریقه رجیستر نرم افزار با استفاده از Serial:
اتصال خود را از اینترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. در مرحله ی آخر از نصب نرم افزار با برداشتن تیک مربوط به اجرای برنامه مانع اجرای آن شوید. در صورتی که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دگمه Close از آن خارج شوید. برخی از نرم افزارها با خروج از محیط آنها بسته نمی شوند بلکه آیکون آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد با کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب گزینه ی Exit یا Quit آنرا ببندید. پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار وارد پوشه ی Serial از فایل دانلود شده و با کلیک بر روی فایل متنی درون پوشه اقدام به اجرای آن نمایید. در صفحه ی باز شده نام و سریال و ایمیل را در کادر های خواسته شده در برنامه وارد کنید.
(ممکن است درون فایل متنی تنها سریال وجود داشته باشد در اینصورت برای نام از www.CMDPING.com و برای ایمیل از mihan@CMDPING.com استفاده کنید).

لینک های دانلود:

لینک دانلود_Download Link

حجم : 2.98Mb

پسوورد : www.cmdping.com

gggg...
ما را در سایت gggg دنبال می کنید

نویسنده : ggg بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 17 آذر 1390 ساعت: 20:31